Edita Jemelková na Facebooku!

DeepWORK™

Cvičení, při kterém posouváme své hranice. Když nemůžeš, přidej...

DeepWORK™ je funkční skupinový trénink pod dohledem instruktora, při kterém využíváme pouze váhu vlastního těla. Je to atletický, jednoduchý, vysoce intenzí a úplně jiný cvičební program, v porovnání s cvičebními programy, na které jsme byli zvyklí.

Program založil švýcarským prezentérem, tanečník a choreograf Robertem Steinbacher, který je inspirován filozofiemi dálného východu v kombinaci s funkčním tréninkem. Hodina DeepWORK™ vychází z principu jing & jang a jejich rozdílnými energiemi, které jsou v pohybu využívané: síla a relaxace, nádech a výdech, napětí a uvolnění.

DeepWORK™ je dynamický trénink. Na základě předem stanovených principu hodina přechá,zí energetickými fázemi, během kterých střídáme silovou a kondiční zátěž, napětí a uvolnění. Cvičení maximálně zapojuje a natahuje svaly, formuje tělo a zároveň je to výborný kardio- vaskulární trénink.

DeepWORK™ působí příznivě na klouby, pomáhá proti bolesti zad, zlepšuje držení těla, rovnováhu, pružnost, stabilitu a koordinaci.

DeepWORK™ využívá sportovní specifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičení známe z posilování, ale i z běžného života. Trénink je vhodný jak pro muže i ženy.

 

Tělo je odrazem naší duše


DeepWORK 

Výživové poradenství

Zobrazit více

Poradíme vám jak zhubnout, udržet si optimální váhu a správně se stravovat.

SMS kontakt
776 209 702

Napište mi
kontakt@editajemelkova.cz

Edita Jemelková na Facebooku!

včechna práva vyhrazena © 2014 Mgr. Edita Jemelková, design a kód wedipa.com

Odkazy