Edita Jemelková na Facebooku!

Edita Jemelková

Pro mne byl sport vždy sprosté slovo. Až po maturitě jsem se začala více věnovat pohybu. Začalo to tak, že po maturitě byl problém sehnat práci (kvůli sluchu). Začala jsem se věnovat aerobiku, který u nás byl. Tam vznikla myšlenka, jestli nechci aerobik předcvičovat. Nikdy by mne nenapadlo, že budu předcvičovat i přes můj sluchový handicap. Absolvovala jsem kurz cvičitelka aerobiku III. třídy, později další kurz cvičitelka aerobik II. třídy přes Sokol.

Před svatbou jsem se ještě vyškolila u pí Toufarové na flexibary. Po prvním porodu syna Radečka jsem dva roky cvičila jen aerobik a pak jsem se dostala zumbě. Přiznám se, že napoprvé mne zumba zklamala. Bylo to instruktorkou, která tehdy zumbu předcvičovala. O něco později mě kamarádka vytáhla k jiné instruktorce, a úpně jsem si zumbu zamilovala a to tak, že do dvou měsíců jsem se stala instruktorkou zumby. Později jsem absolvovala školení na instruktora zumby toningu a zumby goldu.

Loni jsem na webu zahlídla videa port de bras. Školení port de bras jsem dělala se přímo u Julia Papiho-spoluzakladatele PDB.

V září 2012 (po druhém porodu dcery Nelinky) cca dva měsíce po porodu, jsem byla na Strahově cvičit zumbu a tam se ke mne dostala informace ohledě piloxingu.

V únoru 2013 mě čekala dvě školení, a to Fitmami a za dva týdny Piloxing v Příbrami a úplně jsem se do piloxingu zamilovala.

Těším se na Vás na viděnou na mých hodinách.foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

foto

Výživové poradenství

Zobrazit více

Poradíme vám jak zhubnout, udržet si optimální váhu a správně se stravovat.

SMS kontakt
776 209 702

Napište mi
kontakt@editajemelkova.cz

Edita Jemelková na Facebooku!

včechna práva vyhrazena © 2014 Mgr. Edita Jemelková, design a kód wedipa.com

Odkazy